o mnie

Ukończyłam studia magisterskie na kierunku Dietetyka na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznania. To właśnie w Poznaniu zdobywałam wiedzę i doświadczenie z zakresu żywienia osób z różnymi chorobami dietozależnymi. Szczególnie bliskie są mi insulinooporność, cukrzyca, anemia, nadciśnienie, nadwaga, otyłość. Ukończyłam School of insulinresistance therapy – SOIT. Od kilku lat jestem związana z Kielcami i teraz dbam o dobre nawyki Kielczan. Jestem również dostępna online, mam również możliwość działania mobilnie, czyli mogę dojechać do domu pacjenta na terenie Kielc. Obecnie interesuje mnie psychodietetyka oraz żywnienie w onkologii i to w tych tematach pragnę się rozwijać.

 

W swojej pracy lubię najbardziej kontakt z drugim człowiekiem, możliwość wysłuchania go i bycia w jego życiu, poprzez nieustającą pomoc w zmianie nawyków żywieniowych. Lubię sprawiać ludziom radość, a dobre odżywienie o które dbamy w moim gabinecie, przyczynia się do tej radości.

Stawiam przede wszystkim na posiłki kolorowe i proste w przygotowaniu, bo wiem, że dzień jest krótki i oprócz gotowania, trzeba jeszcze pracować, zadbać o rodzinę, dom i własne przyjemności.

 

"Każdy krok do przodu zbliża Cię do realizacji Twojego celu"


Katarzyna Graczkowska - ZnanyLekarz.pl